Четврток во панталони со висок струк и кошула со принт

9 септември 2021

Добро утро. Претпоследниот работен ден го започнуваме со нов предлог-стајлинг. Овој пат комбинацијата е составена од бели панталони со висок струк во класичен крој и кошула со животински принт.

Секако, вие направете ваша комбинација складна на вашиот стил и гардеробер. Ако не сте обожавател на животинскиот, сменете го со некој друг принт.

На крајот додадете чанта и дискретен накит и имајте убав ден.

 

Објавено:
9 септември 2021
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
874 пати