Четврток е ден за убава розова боја, затоа ќе предложиме плисирано здолниште и памучен џемпер токму во таа нијанса.

Пролетна комбинација во која ќе изгледате тренди и елегантно во исто време.

Комплетирајте го стајлингот со мини црна чанта и розови ниски потпетици со црн детаљ.

Убав ден!

Фото: Pinterest

Објавено:
20 април 2023
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.307 пати