Добро утро. Иако имаме сонце, утрото е навистина свежо, па затоа и денешниот предлог е една потопла комбинација.

Плисирано цветно здолниште е во комбинација со бел џемпер со ролка.

На тоа се додадени кафени чизми и мала чанта. Вие направете ваша верзија на стајлингот и додадете и кожена јакна, на пример.

Ви посакуваме убав ден.

Објавено:
1 октомври 2020
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.328 пати