Претпоследниот ден од работната недела обојте го во најубавите принтови од вашиот плакар! Носиме здолниште со мотиви од нашиот омилен град и го комбинираме со едноставна маичка на пруги. Комбинацијата истакнете ја со едноставни црни балетанки, црвена мини чантичка и накит во елегантна сребрена боја што одлично ќе се вклопи.

Уживајте во претпоследниот ден од работната недела! 

Објавено:
30 јули 2015
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.129 пати