Овој четврток ни е розов! Па согласно со нашето расположение го бираме и стајлингот. Затоа нашиот денешен предлог за што да облечете, е шик дводелен костум во нежно розова нијанса.
Истиот го комбинираме со бели патики, мала чанта за преку рамо и накит во метални нијанси.

Објавено:
11 април 2019
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
561 пати