Добро утро. Се надеваме дека сте добро и празнично расположени, а ние имаме предлог како да бидете и супер дотерани.

Нашиот денешен предлог е комбинација составена од сатенско здолниште во комбинација со подолг џемпер.

На тоа додадете високи чизми и чанта, а секако капутот е задолжителен иако не е прикажан на фотографијата.

Ви посакуваме убав ден!

Објавено:
30 декември 2021
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
648 пати