Добро утро. Баш убаво не' весели сонцево утринава, се надеваме дека и вие не' читате во добро расположение и здравје.

Нашиот денешен предлог и инспирација за стајлинг е составен од широки панталони во зелена нијанса и од долг плетен џемпер, односно туника во колор-блок варијанта.

И покрај тоа што овде доминираат зелените нијанси, вие можете да го прилагодите на вашите можности и гардеробер.

Обувките се во контрастна нијанса, додадете и капут и секако чанта.

Ви посакуваме убав ден.

Објавено:
25 март 2021
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
581 пати