Овој четврток направете комбинација од повеќе нијанси на една боја.

Ние ви препорачуваме тоа да биде сина.

Одберете мини тренди здолниште во сина варијанта, изработено од велур. Здолништето комбинирајте го со тенка блуза по долги ракави со некој интересен принт или натпис.

Аутфитот заокружете го со мини шик чанта за преку рамо и удобни патики во металик сина боја.

 

 

Објавено:
7 септември 2017
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
440 пати