Претпоследниот ден од работната недела поминете го во широки панталони со висок струк и прекрасна и елегантна сина кошула со црна панделка кај јаката. Комбинирајте ги со стилска пелерина што одлично ќе се усогласи со вашиот стајлинг. Со оваа комбинација, носиме црни високи потпетици за дополнителна доза елеганција. Чантата е црна со златно синџирче, а усните прекрасно црвени.

Објавено:
19 ноември 2015
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
810 пати