Денешниот предлог аутфит е во монохроматско издание.

Одбравме одело во фин крој, во сиви нијанси го комбиниравме со сива плетена ролка.

Панталоните се со висок струк и изгледаат одлично во комбинација со црн ремен, а комбинацијата е заокружена со чанта со кратка рачка и високи потпетици.

 

Објавено:
5 декември 2019
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
993 пати