Четврточки сме расположени за нешто тренди во сиво розови нијанси.

Времето надвор ќе не послужи, па ќе се опуштиме малку во сиви карго панталони, кои ќе ги комбинираме со широка розова кошула.

За да бидеме во тон ќе го комплетираме стајлингот со розови високи потпетици и чанта во светло сива нијанса.

Фото: Pinterest

Објавено:
23 март 2023
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.970 пати