Претпоследниот ден од работната недела поминете го во слатка жолта комбинација составена од неколку летни парчиња во кои ќе се чувствувате супер лесно во текот на целиот ден. Денеска носиме тренди тексас здолниште со копчиња и го комбинираме со неодолива жолта маичка со ананас апликации. Уживајте извршувајќи ги вашите обврски во овие супер лесни патичиња, а секако не заборавајте со вас да си ја понесете и омилената шапка која ќе ве заштити од сончевите зраци. Носиме и жолта чанта, шик алки и секако – очила за сонце!

Објавено:
28 јули 2016
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
305 пати