Четврток е ден за урбана и тренди комбинација.

Имаме спротска туника под колена во светло сива боја и кремави патики коишто одлично се надополнуваат со светло кафениот teddy капут.

Оваа интересна спојка ќе ја дополниме со качкет во окер нијанса.

Финишираме со чанта во светло кафена боја и ви посакуваме убав четврток.

Фото: Pinterest

Објавено:
31 јануари 2024
Категорија: 
Стајлинг на денот