Претпоследниот ден од работната недела го дочекавме со сонце во градот и тоа веднаш значи дека фустанчето е нашиот единствен избор за денеска. Одберете тексас фустанче кое е неверојатно шик и едно од омилените сезонава. Комбинирајте го со овие стилски сандали на висока потпетица и чанта во иста нијанса. Што се однесува до модните додатоци, слатките обетки и очилата за сонце се единственото нешто што ви е потребно.

Уживајте во денот! 

Објавено:
11 мај 2017
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
632 пати