Претпоследниот ден од работната недела поминете го во шик комбинација составена од тексас здолниште и нежна розова блузичка со слатки апликации. Комбинацијата ја надополнуваме со овие удобни розови патики во кои ќе уживате во текот на целиот ден, а секако и оваа мини чантичка која денеска е доволна да ви собере сѐ што ви е потребно. Од задолжителните парчиња, очилата за сонце денеска се must have и сосема доволни.

Имајте убав ден!

Објавено:
4 мај 2017
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
654 пати