Претпоследниот ден од работната недела поминете го во прекрасно плетено, ролка фустанче до колената што навистина ќе ве стопли, а истовремено ќе изгледа и супер стилско. Комбинирајте го со интересно капутче во темно црвена боја со етно детали и чизми во иста нијанса. Чантата денеска е во темно црвена нијанса со интересно ремче со што можете да ја носите на повеќе начини.

Објавено:
5 ноември 2015
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.608 пати