Претпоследниот ден од работната недела поминете го во супер шик комбинација составена од тренди тексас здолниште во комбинација со топла ролка во темно црвена боја. Чизмите денеска се во иста нијанса како џемперчето, а наместо чанта, носиме шик кожено ранче во темно црвена боја. Капутот денеска е неодоливо кариран, а од накит единствено носиме по неколку прстенчиња.

Објавено:
14 јануари 2016
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
981 пати