Четврток во здолниште на преклоп и волуменозен џемпер

21 ноември 2019

Добро утро! Денешната комбинација е тренди и топла. Се одлучивме за здолниште на преклоп со висок струк, кое го комбинираме со волуменозен џемпер.

На тоа можете да додадете чизми до глужд или високи чизми како на фотографијата и додадете капут или мантил.

Стајлингот може да биде во посветли или потемни есенски нијанси, што може и од предлогот да се види, а изгледа совршено и во двете комбинации.

Ви посакуваме убав и топол четврток!

Објавено:
21 ноември 2019
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
3.277 пати