Овој четврток ви праќаме стилски поздрав со една елегантна комбинација.

Одбравме дамско здолниште со принт во А крој и го комбиниравме со класична сина кошула.

Комбинацијата ја надополнвме со сребрени балетанки и клач чанта во црвена нијанса.

 

Објавено:
3 септември 2020
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
694 пати