Добро утро. Иако надвор е сонце, утринските и вечерните температури се ниски, затоа секогаш имајте топло парче на себе.

Нашиот денешен предлог е здолниште со принт кое е во комбинација со долга плетена туника со ролка и високи чизми во сива нијанса.

Додадете капут, а секако парчињата и боите усогласете ги според вашиот моден сензибилитет и можности.

Ви посакуваме убав ден.

Објавено:
4 март 2022
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.471 пати