Кој вели дека во лето не се носи црно?

Нашата денешна комбинација е таква да ја содржи црната боја, а сепак е летна.

Здолништето е тесно, на преклоп, со црвени нијанси, а во комбинација со свилена кошула на копчиња и долги ракави.

Комбинацијата е заокружена со црвени очила за сонце, црвени чевли на висока потпетица, додека пак чантата е пастелно сина.

Ви посакуваме убав ден!

Објавено:
18 јули 2019
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
741 пати