Вториот ден од работната недела поминете го во црно – бела комбинација. Носиме шармантно кусо фустанче во овие две нијанси и го комбинираме со црни балетанки. Комбинацијата надополнете ја со црна мини чантичка со реси и алки во слична нијанса. Усните денеска се портокалови, а насмевката секогаш широка!

Објавено:
15 септември 2015
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.047 пати