Со оглед на тоа што утрово се разбудивме со неверојатно високи температури, денеска е вистинско време за омиленото фустанче со откриени рамена. Истото е неверојатно стилско, а ќе ви помогне и во борбата против високите температури. Комбинирајте го со тренди балетанки со врвки и шик црвена чантичка која одлично ќе се вклопи во стајлингот. Накитот денеска е во златна нијанса, а карминот во темно црвена нијанса.

Објавено:
22 јуни 2016
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
494 пати