Првиот ден од работната недела поминете го во удобна комбинација составена од широки панталони со висок струк во темно зелена боја и бела модерна кошулка со црна панделка во горниот дел. Комбинирајте го со затворени чевли поради времето, а чантата нека биде во иста нијанса со чевлите. Од накит единствено носиме часовник и алки, а задолжителен за денеска дефинитивно е фенси чадорот!

Објавено:
21 септември 2015
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.415 пати