Конечно сонце и топло време, па редно е да ја активираме облеката од летниот плакар.

Ги бираме најактуелните парчиња за оваа сезона, за старт на работната недела.

Елек во комбинација со панталони во широк крој.

Овојпат задолжително ги носиме и очилата за сонце, а за елегантна завршница бираме и елегантни чевли.

Убав старт на работната недела!

Фото: Пинтерест

Објавено:
19 јуни 2023
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
934 пати