Конечно дојде и денот од работната недела што сите го обожаваат! Овој петок решивме да бидеме супер тренди и одбравме сладок комбинезон во пруги кој го комбинираме со едноставна бела маичка со апликација во предниот дел. Комбинацијата надополнете ја со овие стилски црни балетанки и кожено ранче кое е нашето омилено за ова лето. Бидејќи и денеска се очекуваат високи температури, не заборавајте да се заштитите од сонцето со очила и модерна бела шапка која совршено ќе се вклопи во целиот стајлинг.

Имајте супер петок!

Објавено:
29 јули 2016
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
543 пати