Оваа среда сакаме да ја поминеме во супер лежерно издание и малку да одмориме од панталоните и тесните фустани. Одберете лесно фустанче во сива боја и комбинирајте го со сини шик балетанки. Комбинацијата надополнете ја со чанта во иста нијанса и сребрен накит.

Уживајте во оваа прекрасна среда!

Објавено:
19 август 2015
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
815 пати