Петок е за бела боја и беж нијанси кои што совршено прилегаат на зимата.

Токму затоа петочки ќе ја завршиме неделата со макси беж капут којшто ќе го комбинираме со бели парчиња.

Предложуваме широки бели панталони, бел џемпер-ролка, а ќе дополниме со чевли на платформа во двете нијанси. 

Имајте убав викенд.

Фото: Pinterest

Објавено:
1 февруари 2024
Категорија: 
Стајлинг на денот