Оваа работна недела ќе ја заокружиме со класична црно бела комбинација.

Предложуваме црни панталони, бела блуза и црн капут.

Кога сакате да играте на сигурно црно белиот стајлинг е полн погодок.

Финишираме со елегантни црни чизми и чанта во иста нијанса.

Имајте убав викенд.

Фото: Pinterest

Објавено:
26 јануари 2024
Категорија: 
Стајлинг на денот