Добро утро. Петок е, се надеваме дека и денеска нè читате во добро расположение. Нашиот денешен предлог е бела комбинација - фармерки со широки ногавици и бела блуза.

На тоа е додаден кариран блејзер. Она што посебно ја прави впечатлива комбинацијата се сините модни додатоци - чанта и чевли на потпетица.

Се надеваме дека ова ќе ве инспирира и предизвика модно вие да направите ваша комбинација. 

 

Објавено:
13 мај 2022
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.172 пати