Последниот ден од работната недела поминете го во елегантно црно – бело издание составено од шик панталони во црна нијанса и бело џемперче со слатко срце во предниот дел. Комбинацијата надополнете ја со елегантни високи потпетици и стилска чанта во интересна форма. Бидејќи времето денеска е супер, доволна ќе ви биде оваа модерна кожена јакна со патенти која одлично ќе ја надополни комбинацијата.

Објавено:
18 март 2016
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
800 пати