Последниот ден од оваа работна недела го замислуваме во безвременските црна, бела и беж.

Па затоа, ќе предложиме црни тесни панталони, бела блуза и елегантен бел блејзер. 

Вака стилизирани сме подготвени за сите обврски што денот ќе ги донесе. На оваа комбинација додаваме беж високи потпетици и чанта во таа нијанса.

Ви посакуваме убав петок.

Фото: Pinterest

Објавено:
13 октомври 2023
Категорија: 
Стајлинг на денот