Последниот ден од работната недела се разбудивме со дожд, но тоа не треба да не спречува да се облечеме во супер колоритна комбинација. Денеска носиме фармерки во црна нијанса, но ги комбинираме со супер црвена ролка и карирано капутче. Бидејќи времето се очекува да биде врнежливо во текот на целиот ден, задолжително облечете ги омилените гумени чизми во црвена нијанса и комбинирајте ги со едноставна чантичка и црвен кармин!

Уживајте во дождот!

Објавено:
27 ноември 2015
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.283 пати