Добро утро. Петок е, се надеваме дека сте добро расположени. Со оглед дека ни претстои викенд, се одлучивме денешниот предлог да биде лежерна и пролетна комбинација.

Составена е од цветен фустан со миди должина во комбинација со тексасна јакна, на која има реси. 

Изборот на обувки се масивни патики со впечатливи детали. Додадете чанта и дискретен накит и уживајте во денот.

 

Објавено:
2 април 2021
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
455 пати