Добро утро. Петок е, пред нас е последниот викенд во старата година. Се надеваме дека времето надвор не ви влијае на расположението и дека не' читате во добро здравје.

Нашиот денешен предлог е цветно широко здолниште. Во комбинација е со џемпер со V- израз. Стајлингот е заокружен со високи чизми во бордо нијанса.

Вие комбинацијата на бои направете ја според вашиот избор на парчиња. Додадете капут и зимски модни додатоци.

Ви посакуваме убав ден.

Објавено:
25 декември 2020
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
539 пати