Добро утро. Петок е, а за повеќето и продолжен викенд, па веруваме дека сте во добро расположение. 

Нашиот денешен предлог е лежерна комбинација составена од фармерки со прави ногавици и долг џемпер во беж нијанса.

На тоа е додаден долг мантил во слична боја, а модните додатоци - чизмите до глужд и беретката се во црвено-портокалова нијанса, која внесува динамичност и впечатливост.

Ви посакуваме убав ден!

Објавено:
9 октомври 2020
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
785 пати