Добро утро. Снегот вчера нè израдува, а сонцето иако денес му пркоси, сепак го продолжува доброто расположение.

И денешениот предлог е топла зимска комбинација.

Одберете ги омилените фармерки или панталони и искомбинирајте ги со џемпер и топла јакна. Во случајов јакната во светла нијанса со крзнени детали.

Не излегувајте без капа, шал и секако чизми.

Ви посакуваме убав завршеток на работната недела.

Објавено:
15 јануари 2021
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
588 пати