Добро утро. Сончев ден е пред нас, уште е и петок, добар повод за добро расположение.

Токму затоа и нашата денешна предлог-комбинација е во ведри бои.

Облечете ги омилените фармерки, искомбинирајте ги со ролка во боја, а на тоа додајте капут во некоја пастелна или интензивна нијанса.

Во случајов во комбинација се сина и портокалова, кои се одличен спој.

Чевли со принт или интересна тока, дополнително ќе го направи изгледот впечатлив.

Објавено:
26 март 2021
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
556 пати