Добро утро. Студен петок е пред нас, но сончев, па се надеваме дека и утринава не' читате во добро расположение и здравје.

Нашиот денешен предлог е топла и слоевита комбинација. 

Составена е од фармерки со висок струк и ролка во кафена нијанса. На тоа е додаден кариран блејзер исто така во кафени нијанси.

Чизми, чанта и секако капут се парчињата со кои можете да го заокружите изглед.

Ви посакуваме убав ден.

Објавено:
12 февруари 2021
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
494 пати