Овој петок облечете џинс како најава за стартот на викендот.

Комбинирајте го со популарниот „teddy bear" капут во мастило сина боја.

Аутфитот може да го надополните со чизми до глужд и чанта во пастелно сина нијанса.

Уживајте во викендот!

Објавено:
28 февруари 2020
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
914 пати