Конечно дојде и последниот ден од работната недела, па да направиме да биде што е можно полежерен.

Денеска носиме широки фармерки во светла нијанса и ги комбинираме со топла и удобна ролка во црно бела нијанса.

Одозгора, комбинацијата надополнете ја со вашето омилено црно капутче и еднооставни црни патики во кои ќе уживате во текот на целиот ден.

Имајте убав ден!

Објавено:
21 декември 2018
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
598 пати