Добро утро. Се надеваме дека сонцето и тоа што е петок ви влијаат на доброто расположение. Ние за крајот на работната недела ви подготвивме полежерна предлог-комбинација.

Омилените фармерки искомбинирајте ги со маичка со принт или натпис, а на тоа додадете и долго палто со поширок крој.

Во примерот, палтото, чевлите и чантата се во розови нијанси, што го прави стајлингот весел и впечатлив, но вие можете да направите ваша комбинација на бои.

Ставете кармин и насмевка на лицето и уживајте во денот што ви претстои.

Објавено:
14 август 2020
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
472 пати