Зарем има поубав ден од петок, за фустан со точки?

Нашиот денешен предлог е токму еден таков: романтичен фустан со точки без ракави, изработен од лесен и транспарентен материјал, за да ужувате во удобноста во текот на целиот ден.

Секако, надополнет со плетен шешир и очила за сонце.

Викендот може да започне.

Објавено:
23 јуни 2023
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.172 пати