Добро утро. Пред нас е сончев петок, одличен почеток на викендот, зар не?

Нашиот денешен предлог е кратко фустанче во пастелно сина боја. Она што го прави интересно е ткаенината и волуменозните транспарентни ракави, нешто што е апсолутен хит периодов.

Одлично изгледа во комбинација со патики, а вие можете да направите и друг избор на обувки. Чанта, очила за сонце, а и шапка би била супер избор за моден додаток.

Ви посакуваме убав ден.

Објавено:
26 јуни 2020
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.003 пати