Добро утро. Петок е, па веруваме дека и со тоа расположението ви е подобро :) Нашиот денешен предлог е една женствена комбинација идеална за овие пријатни летни температури.

Фустанот е со миди должина, а здолништето има и широк карнер. Ракавите се широки и се врзуват во панделки. Со оглед на тоа дека принтот е дискретен и во црна нијанса, и чевлите со ремче околу глужд и потпетици, шапката и чантата се во истата нијанса.

Вие одберете нешто од вашиот плакар слично и искомбинирајте го во склад со вашиот стил.

Ви посакуваме убав викенд!

Објавено:
20 август 2021
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.767 пати