Конечно дојде и најубавиот ден од работната недела и време е да прославиме за тоа! Носиме шармантно фустанче во пруги со неодолива панделка на ременот.

Комбинирајте го со сандали на плута во кафена нијанса и сламена шапка како една од омилените сезонава.

Разиграјте ја цела комбинација со оваа женствена чанта во слатка розова боја која поради големината е одличен сојузник на секоја жена.

Уживајте во прекрасниот ден!

Објавено:
6 јули 2018
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
602 пати