Петочки, како за крај на работната недела предложуваме карирано одело во сиви тонови.

Го дополнуваме со бела маичка на кратки ракави и добиваме урбан и модерен изглед.

За да го разиграме малку стајлингот истиот го комплетираме со црвени потпетици и црвена чанта, токму тоа што ни треба за моден полн погодок.

Имајте убав викенд!

Фото: Pinterest

Објавено:
5 мај 2023
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.386 пати