Последниот работен ден од неделава нека биде за една опуштена варијанта со бели патики.

Предложуваме капут во сива боја, црни фармерки со поширок крој и бел џемпер. Со оваа комбинација добро ќе дојде и црно, плетено капче што е речиси задолжително на минусните температури.

Спремете ја вашата чанта или ранче и петокот нека започне.

Фото: Pinterest

Објавено:
10 февруари 2023
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.208 пати