СТАЈЛИНГ НА ДЕНОТ

Петок во краток топ и панталони на пруги

22 јули 2022

Добро утро!

За денес се одлучивме за лежерна комбинација од памучен бел краток топ и широки бели панталони со црни пруги.

Фото: Pinterest

Оваа едноставна, но ефективна комбинација ќе ја истакне вашата половина, а во комбинација со едноставна црна кожна чанта, црни сандали на платформи и очила за сонце ќе постигнете елеганција без многу напор.

Уживајте во денот.

Објавено:
22 јули 2022
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
401 пати