Конечно дојде и последниот ден од работната недела, а на секој начин тој е поубав од сите останати.

Денеска времето е малку постудено од останатите денови, па тоа значи дека можеме да ја облечеме омилената комбинација составена од кошулка на пруги и шик сива блузичка со златни детали.

Секако, комбинацијата ја надополнивме со едноставни темни фармерки и патики кои се денеска сосема доволни за супер да го поминеме денот.

Имајте прекрасен петок!

Објавено:
22 март 2019
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
581 пати